O Naszej działalności IT

PanDOS.pl > O Naszej działalności IT
naprawa płyty głównej

USŁUGI SEO

Przez długi czas pracowałem przy sieciach affiliacyjnych gdzie tworzyłem strony internetowe/blogi i zarabiałem na prowizjach od partnerów, których reklamy były umieszczone na moich stronach.

W czasie gdy zarabiałem na sieciach affiliacyjnych dążyłem do naturalnego ruchu na moich stronach więc kolejną rzeczą, którą chciałem poznać było szeroko rozumiane SEO.

W ciągu tych lat zdobyłem szeroki zakres wiedzy z zakresu SEO i pozycjonowania stron, kładąc nacisk na techniki WHITE-HAT. Jednak plusy i minusy „BLACK-HAT” nie są mi obce 😉

W pewnym momencie „kariery” miałem ok. 8 serwisów, z których utrzymywałem się przy niewielkim nakładzie pracy.

Strony były wysoko w wynikach wyszukiwania i cieszyły się zaufaniem czytelników.

Zajmuję się usługami SEO od optymalizacji kodu strony po pozycjonowanie.

Kompleksowe usługi IT

PanDOS - Kilka słów o mnie

Na imię mi Tomek i z wykształcenia jestem Ślusarzem. Stety bądź nie minąłem się z branżą i z zamiłowania postawiłem na branżę IT.

SERWIS KOMPUTEROWY

Przez wiele lat samokształciłem się w naprawach elektroniki (zaczynając od zabawek na naprawach laptopów kończąc). Z początku były to naprawy wedle potrzeby:

Gdy znajomemu uszkodził się piec uczyłem się naprawiać piec

Gdy zepsuł mi się sterownik ABS (w niby nieśmiertelnym passacie), uczyłem się naprawiać sterowniki ABS

Całą wiedzę jaką posiadam zdobyłem sam na własne potrzeby lecz z czasem pojawili się klienci z poleceń. Robiłem coraz więcej i coraz więcej potrafiłem.

Dziś jestem osobą oferującą swe usługi każdemu klientowi, który zgłosi się do mnie z problemem.

Naprawiam urządzenia peryferyjne takie jak: Komputery, laptopy, telefony oraz tablety od usterek programowych po uszkodzenia płyt głównych.

STRONY INTERNETOWE

Gdy wpadłem na pomysł stworzenia gry przeglądarkowej, siadałem do komputera i uczyłem się języków niezbędnych do jej napisania, takich jak PHP, MySQL, CSS, JavaScript, itp.

Gdy chciałem stworzyć bloga lub stronę internetową to uczyłem się CMS'ów typu WordPress/Prestashop i innych (w czym było przydatne doświadczenie z gier przeglądarkowych).

Tworzę strony oraz sklepy internetowe oraz wprowadzam zmiany na już istniejących.