Odzyskiwanie danych Lublin: zdjęć, dokumentów, plików

PanDOS.pl > Usługi > Odzyskiwanie danych Lublin: zdjęć, dokumentów, plików
odzyskiwanie danych lublin

Odzyskiwanie usuniętych oraz utraconych w skutek awarii danych.

Puściłeś format przed sprzedażą kompa, a zapomniałeś odpiąć dysk zewnętrzny? Zaznaczyłeś nie tę partycję, co trzeba? Zasilacz z czarnej listy upalił Ci dysk? A może w odruchu złości wydzieliłeś pecetowi “klapsa”? Cokolwiek to było, siedzisz teraz, patrząc w czarny ekran, myśląc: “Co teraz?”. Co z magisterką? Co z danymi klientów?

Bez odzyskiwania danych się nie obejdzie. Jeśli na dysku twardym nie było niczego bezcennego i masz czas, możesz próbować samemu. Ale w sytuacji, kiedy potencjalnie utracone dane miały ogromną wartość, a uszkodzenia nośnika są poważne, lepiej powierzyć odzyskiwanie danych profesjonalistom.

Jeśli utraciłeś ważne dane lub uległy uszkodzeniu nie czekaj!

Kliknij w przycisk poniżej i umów się telefonicznie na usługę odzyskiwania.

zleć odzyskiwanie danych

Co z danymi po ich usunięciu?

Przy kasowaniu danych system oznacza je tylko jako zastępowalne, zamiast trwale usunąć. Oznacza to, że jeżeli wrzucisz tam coś nowego i te dane trafią na miejsce istniejących danych, to te istniejące zostaną nadpisane.

Przypomina to trochę działanie dawnych płyt CD-RW i DVD-RW. Dopóki nie wypalisz nowych plików na płytkę, stare pliki ciągle tam są.

Ważne! Jeżeli podejrzewasz utratę danych z dysku twardego, zostaw nośnik, nie ruszaj go i nie używaj, żeby nie ryzykować trwałej utraty danych.

Jak odzyskać dane z komputera?

Trzeba zacząć od tego, w jaki sposób utraciliśmy do nich dostęp. Jeżeli po prostu kliknąłeś “Usuń” i opróżniłeś kosz, to nic się nie dzieje. Twoje dane są tam, gdzie były. Po prostu przy następnej okazji zostaną nadpisane przez nowe dane. Dlatego jeśli przez przypadek usuniesz swoją pracę dyplomową, nie panikuj. Po prostu przynieś do nas dysk i odzyskamy ją dla Ciebie.

Dane usunięte lub zaszyfrowane przez wirusa są w odzyskaniu nieco trudniejsze. Gdy przywrócenie kopii zapasowej nie pomoże, z odzyskiwaniem danych trzeba będzie udać się do profesjonalnego serwisu odzyskiwania danych w Lublinie.

Awaria mechaniczna jak uderzenie, zgniecenie czy zalanie to już nieco większy problem. Jeżeli poszła elektronika, trzeba będzie znaleźć identyczny dysk i spróbować przenieść do niego talerze.

Gdy to nie zadziała, pozostają techniki kryminalistyczne i sprzęt z górnej półki, a cena odzyskania danych rośnie do kilku tysięcy złotych.

Jak odzyskać dane z dysku laptopa?

Z laptopami może dojść dodatkowa trudność, jeżeli dysk będzie trzeba wmontować w inne urządzenie. Laptopy niekiedy mają blokady producenckie. Jeżeli jest to laptop firmowy, może mieć dodatkowe zabezpieczenia, które będą przeszkadzać w odzyskiwaniu danych.

Odzyskiwanie skasowanych danych z karty pamięci

W przypadku problemów z kartą pamięci, możesz spróbować włożyć ją do czytnika kart pamięci na komputerze i użyć programu do odzyskiwania danych jak StrongRecovery lub EaseUS. Jednak tak jak odzyskiwanie danych z dysku twardego, ten proces może zaszkodzić i bezpowrotnie zniszczyć utracone pliki lub uczynić je trudniejszymi (i bardziej kosztownymi do odzyskania).

Odzyskanie danych z dysku za darmo – czy to możliwe?

Teoretycznie jest to wykonalne za pomocą różnych programów do odzyskiwania danych. Niektóre z nich są nawet darmowe. Jednak ostrzegamy – Z programami do odzyskiwania danych trzeba być bardzo ostrożnym. Bardzo łatwo jest zrobić coś nie tak i tylko pogorszyć sytuację, gdy program odzyska zniekształcone pliki. W Internecie jest mnóstwo historii ludzi, którzy próbowali odzysku danych na własną rękę i trwale się ich pozbyli.

Z doświadczenia wiemy, że korzystanie z darmowych oprogramowań do odzyskiwania danych przeważnie wyrządza więcej złego niż dobrego a ich skuteczność w porównaniu do komercyjnych programów jest znikoma.

By być szczerym, wartościowe programy do odzyskiwania danych zaczynają się od 700 zł, a ceny profesjonalnego sprzętu do odzyskiwania danych sięgają nawet 45 000 zł. Do tego dochodzi niezbędna wiedza i doświadczenie, jakie mają specjaliści, a tych nie da się wycenić.

Profesjonalne odzyskiwanie danych w Lublinie

Skąd chcesz odzyskać dane? W jaki sposób straciłeś dane? Jak możemy Ci pomóc w odzyskaniu ważnych danych? Wśród moich usług znajdziesz:

  • odzyskiwanie danych z dysków twardych,
  • odzyskiwanie plików z kart pamięci (karty SD, xD, CF, MMC) oraz pendrive,
  • aparatów cyfrowych i pendrive’ów i innych nośników danych.

Ile kosztuje odzyskanie utraconych danych w Lublinie?

W PanDOS Serwis odzyskiwanie danych zależy od stopnia skomplikowania awarii i rozmiaru danych. Cena usługi zaczyna się od 50 zł natomiast odzyskiwanie danych jest usługą nie mającą górnego limitu cenowego. Cena gwałtownie idzie w górę wraz z rodzajem i “siłą” uszkodzenia nośnika oraz z ilością danych do odzyskania.

Odzyskujemy dane utracone logicznie (przez usunięcie lub awarię) oraz fizycznie (przez uszkodzenia mechaniczne). Cechuje nas profesjonalne podejście i dyskrecja. Utraciłeś dane?

W naszym serwisie komputerowym zawsze możesz liczyć na klarowne informacje co do kosztów usługi odzyskiwania danych a gdy dokładne określenie ich nie jest możliwe działamy w widełkach uzgodnionych wcześniej z klientem.

Zapraszamy do kontaktu.

!
odzyskiwanie danych lublin

Płacisz tylko za efekty!

Odzyskiwanie danych jest procesem czasochłonnym co przekłada się na wysokie koszty tej usługi.

W PanDOS zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego u nas płacisz jedynie za efekty. W przypadku gdy odzyskanie danych jest niemożliwe pobieramy jedynie opłatę za diagnozę w cenie 100 złotych (bez względu na ilość czasu na nią poświęconą).